Popularne posty

sobota, 19 września 2015

Rimmel Lasting Finish 25HR puder - recenzja || Rimmel Lasting Finish 25HR powder - review

Hej! Dzisiaj recenzja pudru, który miał być długotrwałym, wodoodpornym produktem z możliwością budowania krycia. Jak wypadł i czy spełnił moje oczekiwania dowiecie się z tej recenzji, zapraszam do czytania! :)
Hi! Today powder review, which was to be long-lasting, waterproof product with buildable coverage. What is my opinion and that has met the expectations you will know from this review, I invite you to read! :)
 
 
 Od producenta:
"Podkład 2w1 w pudrowym kompakcie. Aplikuje się łatwo jak puder, kryje jak podkład natychmiast maskując niedoskonałości. Lekki i jedwabisty, idealnie stapia się ze skórą i wyrównuje jej koloryt, dając naturalny efekt bez uczucia obciążenia, który trwa do 25 godzin. W zależności od liczby nałożonych warstw zapewnie krycie od średniego do pełnego.
Użyj go na sucho jako wykończenie makijażu lub na mokro - jako ultralekkiego podkładu. Wyjątkowo długotrwała formuła jest odporna na ścieranie i pot.
Dostępny w 4 odcieniach."
 
 From the manufacturer:
"Foundation 2in1 in powdery compact. It is applied easily as powder, it hides like foundation immediately covering imperfections. Light and silky, perfectly blends with the skin and evens skin tone, giving a natural look without feeling load which lasts up to 25 hours. Depending on the number of superimposed layers to guarantee coverage of medium to full. 
Use it dry for finishing makeup or wet - as an ultra-light foundation. Exceptionally long-lasting formula isresistant to abrasion and sweat.  
Available in 4 shades."
 
 
 Opinia ogólna:
+ opakowanie z lusterkiem i gąbeczką, przydatne na wyjścia i do poprawek w ciągu dnia
+ fajny projekt opakowania, trwałe napisy
 + brak zapachu
+ dobra pigmentacja
  + bardzo drobno zmielony, aksamitny w dotyku
+ wybór odcieni może nie jest duży, ale każdy znajdzie coś dla siebie
- mała pojemność 7g
- dość wysoka cena w stosunku do ilości produktu

General opinion:
+ package with mirror or sponge, useful for party or correction during the day
+ nice packaging design, lasting subtitles
+ no smell
+ good pigmentation
 + very finely ground, velvety to the touch
+ choice of shades may not be large, but everyone will find something for yourself
- small quantity 7g
- relatively high price in relation to the quantity


Działanie:
* na sucho - zmniejsza widoczność porów, ogólnie skóra wygląda na gładszą, nie pozostawia nadmiernej pudrowości, efekt raczej delikatny, do wykończenia makijażu, nie daje mocnego matu, krycie zauważalnie, ale na pewno nie średnie i raczej nie da się go budować aż do pełnego, chyba że chcemy mieć twarz pudrowej lali.. no i trwałość też zawodzi, po kilku godzinach poprawki są konieczne, jest też mało wydajny, szybko się go zużywa - ogólnie mówiąc żadna rewelacja, za standardową cenę nie opłaca się go kupować
* na makro - faktycznie daje efekt lekkiego podkładu, dla kogoś kto na co dzień się nie maluje a czasem chce lekko wyrównać koloryt mógłby się sprawdzić, jednak tutaj jest jeszcze mniej wydajny, więc raczej nie do codziennego użytku

How it work:
* dry finish - reduces visible pores, generally skin looks smoother, does not leave excessive powder effect rather delicate, to finish makeup, does not give a strong matt, covering noticeably, but definitely not the medium and rather not give full, unless we want to have powdery doll face.. and durability also disappointed, after a few hours corrects are necessary, it is also inefficient, quickly ended - generally speaking, no revelation, for a standard price is not worth to buy
* wet finish - really has the effect of light foundation, for someone who every day do not do makeup and sometimes want slightly equalize color of skin could be fine, but here is even less efficient, so rather not for everyday use
 
 
 Czy jest wodoodporny? O dziwo jest. Krople wody nie spływają i nie robią zacieków, można je bez trudu usunąć bez naruszenia makijażu. Dziwne, nie? :)

 Is it waterproof? Surprisingly it is. Drops of water does not run down and does not streaks, they can be easily removed without violating makeup. Strange, isn't? :)
 
 
 Lubicie pudry firmy Rimmel?
Jaki jest Wasz ulubiony puder?
Do you like Rimmel powders?
What is your favorite powder?
 
 
 Miłego weekendu!
Have a nice weekend!
A. :)
 
 

16 komentarzy:

 1. Jak nakładasz go na mokro? Pędzlem, gąbką czy załączonym aplikatorem? Ja bardzo lubię ten puder i faktycznie jest wodoodporny ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tą gąbeczką z zestawu, zwilżam ją i wyciskam wodę :)

   Usuń
  2. Dziękuję. Musze spróbować ;)

   Usuń
 2. szczerze mówiąc rzadko kupuję coś z Rimmel :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A proszę - u mnie recenzja braciszka, podkładu :) Zapraszam!

  http://missmalitv.blogspot.com/2015/09/recenzja-rimmel-lasting-finish-nude-100.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe opakowanie najpierw myślałam że to pudełeczko po pierścionku :) I podoba mi się ze jest wodoodporny. Chyba go przetestuję na swojej twarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Od jakiegoś czasu mam ochotę go kupić i sama nie wiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi się bardzo to opakowanie podoba, produkt raczej przeciętny, choć ma swoje plusy ;)

   Usuń
 6. Tego pudru jeszcze nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. słyszałam wiele dobrego o tym pudrze, może kiedyś wpadnie w moje ręce :)

  OdpowiedzUsuń