Popularne posty

piątek, 29 maja 2015

Antybakteryjne Serum Siarkowa Moc || Antibacterial Serum Sulphur Power

Hej! Dzisiaj kilka słów o serum do stosowania miejscowego, które jest przeznaczone do walki z wypryskami. Jak się sprawdziło dowiecie się czytając post, zapraszam :)
Hey! Today, a few words about the serum for topical use, which is intended for fight against eczemas. Is it worth to try you will find out by reading the post, I invite you :)

Od producenta: "Serum specjalistyczne do stosowania miejscowego polecane jest dla osób w każdym wieku ze skórą o skłonnościach do przetłuszczania i trądziku. Przeznaczone do stosowania na wypryski pojawiające się na twarzy, plecach, ramionach i dekolcie. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych hamuje rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych, skutecznie wysusza wypryski, przyspiesza gojenie i zmniejsza stany zapalne."

From the manufacturer: "Specialist serum for topical application is recommended for people of all ages with skin prone to oily and acne. Suitable for use on eczemas appearing on the face, back, shoulders and neckline. Specially selected set of active ingredients inhibits the growth of microorganisms responsible for the formation of acne changes, efficiently dry blemishes, accelerates healing and reduces inflammation."

  
Stosowanie: punktowo 1 – 2 razy dziennie na wypryski powstające na twarzy, plecach, ramionach lub dekolcie. Pozostawić do wyschnięcia. Po 20 minutach zmyć wodą. 

Application: pointwise 1 - 2 times a day for eczemas formed on the face, back, shoulders or neckline. Allow to dry. After 20 minutes, rinse with water.
Skład/Ingredients: Aqua, Alcohol Denat., Hydroxyethylcellulose, PEG-30 Castor Oil, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Sulfur, Vaccinium Myrtillus Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Aurantium Dulcis Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Acer Saccharinum Extract, Salicylic Acid, Imidazolidinyl Urea. Cechy produktu:
+ niska cena (ok.8zł)
+ wydajny (15ml)
+ łatwo dostępny
+ zapobiega rozprzestrzenianiu się zmian zapalnych
+ niedrażniący zapach
+ lekko wysusza wypryski
 + pomaga 'wyciągnąć' głębokie zmiany w powierzchowne warstwy skóry (ale zastosowany o wiele dłużej niż 20 min)

Product Features:
+ low price
+ efficient (15ml)
+ easily accessible
+ prevents the spread of inflammatory changes
+ non-irritating scent
+ lightly dry eczemas
+ helps to 'pull out' deep changes in the superficial layers of the skin (but used much longer than 20 minutes)


Podsumowanie: ogólnie nie jest to zły produkt, ale spodziewałam się lepszego działania.. Absolutnie 20 min to za krótko by zauważyć jakiekolwiek działanie tego produktu, najlepiej zostawić na noc. Trzeba uważać i aplikować tylko na wypryski, żeby nie przesuszyć skóry w pobliżu. Plusem jest to, że produkt po chwili zastyga i tworzy taką jakby ochronną warstwę. Jeśli chodzi o samo działanie to nie ma co się spodziewać cudów. Osoby o cerze mocno trądzikowej mogą zapomnieć o tym produkcie, raczej kierowałabym go do osób, którym od czasu do czasu wyskoczy jakiś 'nieprzyjaciel'. Lekko wysusza wypryski, ale nie po jednej aplikacji, zapobiega roznoszeniu się wyprysków na niezmienioną skórę. Jeśli czujesz, że gdzieś głęboko pod skórą zaczyna powstawać zmiana, to ten produkt właśnie pomaga przyspieszyć powstanie tej zmiany na powierzchni skóry (jeśli wiecie co mam na myśli) i to jest największa zaleta tego serum.

Summary: generally it isn't a bad product, but I expected a better result.. Absolutely 20 minutes is too short to notice any effects of this product, best to leave for the night. You have to be careful and apply only on eczemas, so as not to dry the skin nearby. The upside is that after a moment congeals and creates something like a protective layer. When it comes to the effect, there are no miracles. People with acne-prone skin can forget about this product, rather for people who occasionally pops out some 'enemy' on the skin. Lightly dry blemishes, but not after one application, prevent the spread of blemishes on intact skin. If you feel that somewhere deep, beneath the skin begins to form change, If you feel that somewhere deep beneath the skin begins to form change, this product just helps speed formation of this change on the surface of the skin (if you know what I mean) and this is the biggest advantage of this serum.


Znacie ten produkt?
Do you know this product?


Miłego weekendu! Have a nice weekend! :)


21 komentarzy:

 1. Kosmetyki z tej serii są świetne, ale tego serum jeszcze nie miałam, bo na razie moja cera go nie potrzebuje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja nie używałam innych kosmetyków tej serii, ale dobrze wiedzieć :)

   Usuń
 2. Wygląda bardzo fajnie i myślę że ma szanse zadziałać. Chyba się na niego skuszę następnym razem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spróbować zawsze można, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana :)

   Usuń
 3. Nie znam, od czasu do czasu by mi się przydał :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na przeciętne działanie to pozostanę przy swojej maści cynkowej, żelu aloesowym :)
  Dołączam do Twojej witryny i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobnie działa pasta cynkowa więc raczej nie wypróbuje tego serum. Przydało by się coś co w ciągu nocy wyleczy zmiany ale o tym można tylko pomarzyć:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no niestety cudownych specyfików nie ma :/

   Usuń
 6. myślałam czy by tego nie kupić, ale pomyślałam że maść cynkowa dobrze sobie radzi więc zrezygnowałam :) zostaję na dłużej i pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Krem z tej firmy jest dobry. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz muszę przetestować ten produkt. ;-) Może akurat się u mnie sprawdzi. :P

   Usuń
 8. Także miałam kremik i dobrze matuje :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podobny produkt ma w swojej ofercie Oriflame - taki zielony, troszkę w innej formie. Polecam Ci tamten! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na razie nie potrzebuję, ale dzięki za info! :)

   Usuń
 10. Nie miałam.Ale już wiem czego się spodziewać;)

  OdpowiedzUsuń